Snow Plow Adult

od 289.00 zł

Wybierz rozmiar

Strážny pes
W magazynie
Doręczymy produkt do: 31.10.2019
W magazynie
Doręczymy produkt do: 31.10.2019
W magazynie
Doręczymy produkt do: 31.10.2019
W magazynie
Doręczymy produkt do: 31.10.2019

15% Zniżka Użyj kodu: HAPPY

Opis

 • 80% bawełna, 20% poliester
 • Obrazy są farbowane bezpośrednio na włóknie
 • Motywy nie spiorą się ani nie wyblakną
 • Trwałość przez lata
 • EKO
 • Nieszkodliwe dla zdrowia (Certyfikat Oekotex)
 • JAKOŚĆ NASZYCH PRODUKTÓW

  Jakość

  Większość producentów używa barwników z tworzywa sztucznego na bazie benzyny, które są „naklejane” na powierzchnię koszulki. Tworzą nierówną powierzchnię i zawierają toksyczne ftalany. Nasze koszulki są barwione przy pomocy najwyższej jakości atramentu na bazie wody, który gwarantuje doskonałość naszych fotorealistycznych obrazów. Kolor jest nakładany bezpośrednio na włókna, dzięki czemu nie spierze się ani nie puści koloru.

  Wytrzymałość

  Nasze koszulki są wykonane ze 100% bawełny (również włókno, którym koszulka jest zszywana jest bawełniane). Jeśli koszulka będzie prana zgodnie z instrukcją, w chłodnej wodzie (do 30 stopni), nie tylko zachowa swój oryginalny rozmiar, ale motyw na niej przetrwa długie lata.

  Zdrowie

  Koszulki The Mountain posiadają 100% certyfikat Oekotex (jeden z najwyższych standardów na całym świecie). To gwarancja tego, że koszulki nie zawierają żadnych substancji chemicznych szkodliwych dla ciała.


  Środowisko naturalne


  Do produkcji naszych koszulek są wykorzystywane jedynie farby i atramenty na bazie wody, które są przyjazne dla środowiska. Wszystkie procesy produkcyjne odbywają się w zgodnie z ideą ochrony Ziemi, powietrza i wody.

  Dostawa i zwrot

  • Usługa kurierska GLS - 14,99 zł (dostawa do 2 dni roboczych od momentu nadania)

  Dopłata za płatność za pobraniem +5 zł


  Jeżeli towar nie pasuje lub nie spełnia Twoich oczekiwań, możesz go bezproblemowo zwrócić do 100 dni. W odpowiedzi wyślemy Ci inny rozmiar (po raz drugi nie zapłacisz za przesyłkę) albo dokonamy zwrotu pieniędzy na konto bankowe.

  Tabela rozmiarów

  Kod produktu: 723673