Hento Toto x Dedoles

Dedoles przedstawia wyjątkową limitowaną kolekcję skarpet, która powstała we współpracy z inkluzywną marką kreatywną HENTO TOTO. Jest to marka, która łączy wykwalifikowanych rysowników z niepełnosprawnością intelektualną z profesjonalnymi grafikami, projektantami i ilustratorami.

 

„Osoby z niepełnosprawnością umysłową często chciałyby pracować, ale nie zawsze mają taką możliwość. Cieszę się, że dzięki naszej współpracy z marką HENTO TOTO mogliśmy wesprzeć wyjątkową koncepcję integracji pracy, która może być inspiracją również dla innych organizacji” – Jana Hrubcová, kierownik ds. zrównoważonego rozwoju Dedoles.

7 rysowników zaprojektowało wzory, które zostały  przetworzone przez projektantów Dedoles, tak powstała limitowana kolekcja wesołych skarpetek.

 

O kreatywnej marce Hento Toto

Inkluzywna marka kreatywna HENTO TOTO prezentuje innowacyjny model integracji pracy. Zatrudnia osoby z niepełnosprawnością intelektualną jako rysowników, którzy współpracują z profesjonalnymi grafikami, projektantami i ilustratorami. Jej patronem jest stowarzyszenie obywatelskie Once Upon a Time, które od 2006 roku pomaga osobom niepełnosprawnym umysłowo.

www.instagram.com/hento_toto_official/

www.hentototo.sk