Ósme urodziny Dedoles


W Dedoles wiemy na przykład, że każdy nasz klient kocha wesołe motywy i swobodę w ubieraniu się. Odkryj 8 ciekawych rzeczy, które w ostatnim roku wydarzyły się w Dedoles i dowiedz się o nas trochę więcej.


1. Stworzyliśmy własny zespół projektantów produktów. Około 90% nowych projektów przygotowują utalentowani słowaccy projektanci, którzy każdego roku wzbogacają ofertę Dedoles o 200 nowych produktów. Została dodana nowa linia bielizny, stópek i skarpetek sportowych. Chcemy, aby każdy znalazł w naszej ofercie coś zaskakującego i miłego dla siebie.


2. Dbając o poziom satysfakcji naszych klientów, staramy się jak najsprawniej realizować ich zamówienia. Dlatego przenieśliśmy się do większych magazynów oraz ulepszyliśmy naszą stronę internetową, obsługę IT i system obsługi magazynu.


3. Klienci Dedoles pomogli zasadzić 50 000 drzew w Tatrzańskim Parku Narodowym na powierzchni około 40 hektarów. W akcji sadzenia wzięło udział ponad 700 wolontariuszy. Dziękujemy!


4. Weszliśmy na nowe rynki. Dziś nasze produkty można już kupić nie tylko w Słowacji, ale również na terenie Czech, Węgier, Polski, Austrii, Słowenii, Rumunii, Bułgarii, Chorwacji, Niemiec, Francji, Belgii, Wielkiej Brytanii, Holandii i Irlandii. A nasze plany są jeszcze ambitniejsze.


5. W Dedoles jest nas coraz więcej. Obecnie nasz zespół zawiera już ponad 130 osób! Różnimy się między sobą, ale razem tworzymy doskonale zgraną drużynę. Właściciel i założyciel firmy, Jaro Chrapko, obchodził 30. urodziny i spodziewa się nowego członka w rodzinie, więc niedługo zespół Dedoles znowu się powiększy.


6. Za pomocą kampanii Skarpetkowe Wyzwanie podnieśliśmy poziom świadomości na temat zespołu Downa w ponad 10 krajach. Dzięki Wam przekazaliśmy 8 000 € słowackiemu stowarzyszeniu na rzecz osób z zespołem Downa oraz 2 533 € międzynarodowej organizacji Down Syndrome International, która zrzesza i wspiera osoby i organizacje z całego świata. Planujemy nadal udzielać takiego wsparcia.


7. Nawet koronawirus nam nie straszny! Dzięki Wam przekazaliśmy 55 830 € Światowej Organizacji Zdrowia na walkę z COVID-19. W wyraz wdzięczności za poświęcenie przekazaliśmy lekarzom i innym pracownikom medycznym prawie 4 000 par „medycznych” skarpetek.


8. Uszczęśliwiliśmy ponad 700 000 osób.

Tylko w zeszłym roku zrealizowaliśmy ponad pół miliona zamówień na wesołe produkty! Bardzo się cieszymy, że nasze artykuły dają Wam radość, nawet jeśli to drobnostka.


Liczymy na kolejny rok sukcesów dla Dedoles. Dziękujemy za wsparcie, bez którego nie bylibyśmy z Wami