Ekologiczna kolekcja letnia daje plastikowi drugą szansę

Zbliżają się letnie wakacje. Wybierz nasze radosne stroje kąpielowe wykonane z poliestru i poliamidu z recyklingu, aby zapewnić sobie dobry humor w słoneczne dni. Wykorzystanie materiału z odzysku pozwala ograniczyć zużycie surowców i zmniejszyć zużycie wody. Ponadto będziesz mieć poczucie, że pomagasz planecie.

Wyspa Bali to wymarzone miejsce na wakacje wielu osób. Też do nich należymy i dlatego postanowiliśmy wybrać się tam na sesję zdjęciową do prezentacji tegorocznej letniej kolekcji. Co ciekawe, ta magiczna indonezyjska wyspa zmaga się z zalewem ogromnych ilości plastikowych odpadów. Według raportu SungaiWatch Impact każdego roku w rzekach lądują 33 000 ton śmieci. Ich ilość z każdym rokiem rośnie razem z populacją ludzi i konsumpcją.

Nieustannie poszukujemy nowych ekologicznych materiałów do naszych wesołych produktów. Ponadto nieustannie staramy się podnosić ich jakość i wydłużać żywotność. Dlatego do produkcji naszej kolekcji strojów kąpielowych dla dziewcząt i kobiet wybraliśmy nowoczesny materiał Lycra X-life. Charakteryzuje się on zwiększoną odpornością na blaknięcie od promieni słonecznych i związków chloru obecnych na basenach. Jednocześnie jest miękki w dotyku i elastyczny, dzięki czemu doskonale dopasowuje się do ciała.

Poliester z recyklingu, z którego są wykonane stroje kąpielowe dla chłopców i mężczyzn, pochodzi od plastikowych butelek i starych tkanin. Opakowanie też jest ważne. Staramy się pakować nasze produkty jak najoszczędniej. Opracowujemy także innowacyjne metody pakowania, aby do minimum ograniczyć ilość odpadów. Zamykaną torebkę, w którą jest zapakowany strój kąpielowy, można wykorzystać ponownie, na przykład do przechowywania drobiazgów zabieranych nad wodę.


Dziękujemy za zakup produktów wykonanych z materiałów z recyklingu. Z Waszą pomocą oszczędzamy surowce naturalne i zmniejszamy ilość odpadów.