Vianočná rekapitulácia


Wprowadziliśmy w życie kilka naprawdę fajnych projektów, z których możemy być razem dumni.

W marcu już raz drugi wzięliśmy udział w skarpetkowym wyzwaniu, udzielając wsparcia dzieciom z zespołem Downa.

W październiku z Twoją pomocą udało nam się zasadzić kolejnych 50 000 drzew, tym razem w Tatrach. Powołaliśmy do życia nowy las Dedoles.

W 2019 roku wprowadziliśmy również wiele nowych produktów, o których warto wspomnieć. W szczególności ponad 80 nowych Wesołych Skarpetek, 36 licencjonowanych produktów Warner Bros i 65 sztuk bielizny damskiej i męskiej.

Wierzymy, że będziemy nieustannie rosnąć i rozwijać się, tak jak nasz las. Chcemy kontynuować misję, by nadać Twojemu życiu wyjątkowości i uczynić świat lepszym miejscem.Ponieważ yo indywidualność sprawia, że świat jest piękny.

Mówi się, że z największą przyjemność sprawia uszczęśliwianie innych. Nas cieszy to, że nasi klienci są zadowoleni. Dlatego w 2020 roku będziemy się starać jeszcze bardziej, możesz na nas liczyć.
Przygotowujemy dla Ciebie wiele nowych produktów i oczywiście jeszcze więcej Wesołych Skarpetek. Wesołe motywy przeniosą się również na inne elementy ubioru. Zgadniesz które? Nie możemy się doczekać, by je wszystkie zaprezentować. Rok 2020 będzie więc pełen niespodzianek i działań mających na celu pomagać i upiększać nasze otoczenie.

Wszystko, co nam pozostaje, to z całego serca życzyć Wam Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku 2020.

Wasz Zespół Dedoles