Przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych

Twoje dane osobowe (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail, pliki cookie, preferencje dotyczące zakupów, a także przejawione zainteresowanie produktami oraz informacjami na naszej stronie internetowej) będą wykorzystywane przez Dedoles s.r.o. przez 10 lat od ostatniego zakupu, co pozwoli nam wyświetlać i wysyłać treści, informacje, a także nowości z naszej oferty interesujące i dopasowane dla Ciebie. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych jest udzielana dobrowolnie. W ramach przetwarzania danych osobowych działamy w zgodzie z przepisami prawa we współpracy z wymienionymi firmami lub korzystając z ich narzędzi – Google, Facebook Ireland Ltd., Exponea s.r.o., Criteo Gmbh, Marketinger s.r.o. – wszystko po to by w jak największym stopniu sprostać Twoim oczekiwaniom i zwiększyć Twoją wygodę poruszania się po naszej stronie internetowej.

Zgodę możesz odwołać kiedykolwiek poprzez opcję dostępną w każdej otrzymywanej od nas wiadomości e-mail. Każda wiadomość elektroniczna zawiera bowiem link pozwalający na natychmiastowe wypisanie się z subskrypcji. Możesz również uzyskać od nas listę wszystkich posiadanych danych, a także zażądać ich korekty lub usunięcia. W przypadku jakichkolwiek problemów możesz również skontaktować się z Generalnym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych.

Prywatność danych osobowych jest dla nas ważna i podchodzimy do tej kwestii bardzo odpowiedzialnie. Jeśli nie wszystko jest dla Ciebie całkowicie jasne lub chcesz uzyskać bardziej szczegółowe informacje na temat swojej prywatności, skontaktuj się z nami pod adresem czesc@dedole.pl, a my z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.