Plant Your Pencil – Forget Me Not

Plant Your Pencil – Forget Me Not

Ten produkt został wyprzedany
  • Wysyłka gratis od ponad 125 zł.
  • Łatwy zwrot do 100 dni.

Ekologiczny ołówek skrywający w sobie kreatywność i radość w postaci sadzonki, która dzięki Tobie może wyjść na świat. Jakie zioła lubisz najbardziej? Wybierz dla siebie najlepsze. Ołówki posiadają wygrawerowaną nazwę rośliny w języku angielskim.

Sprout to ołówek, który rośnie. Kiedy staje się zbyt krótki do pisania, możesz go zasadzić, by do 2 tygodni wyrosła Ci zdrowa roślinka!

 

  • Zawiera kapsułkę z nasionami bez GMO i pestycydów.
  • Kapsułka zacznie puszczać pędy pod wpływem kontaktu z ziemią i wodą.
  • Wysokiej jakości ręcznie wyrabiany ołówek z drewna cedrowego pochodzącego ze zrównoważonej wycinki.
  • 100% składniki naturalne - produkt nie zawiera ołowiu ani substancji toksycznych.
  • Idealny dla kogoś, kto zawsze wypisze swój ołówek, a potem marzy o roślince.

IDEA


Żyjemy w społeczeństwie, które nadmiernie marnuje i wyrzuca rzeczy. Dlatego zespół Sprout postawił pytanie: A gdybyśmy tak wypisany ołówek zamiast wyrzucać do kosza na śmieci mogli zasadzić i wyczarować z niego coś pięknego i smacznego, dzięki czemu ten świat stanie się lepszy?

Pytanie to zapoczątkowało ideę ołówków Sprout. W ten sposób powstał pierwszy na świecie ołówek, który rośnie. Ołówek, który przemieni się w pyszną i pachnącą sadzonkę.

Ołówki Sprout są swojego rodzaju symbolem - symbolem tego, że sposób w jaki używamy rzeczy, jest dla nas ważny. Zależy nam na tym, by społeczeństwo dbało o naszą planetę z miłością i rozumem. Są symbolem tego, że mała zmiana w myśleniu, może zapoczątkować wielkie zmiany dla całego świata.

Jak to działa?


Kiedy ołówek Sprout jest już zbyt krótki, by można było nim pisać lub rysować, możesz go zasadzić. Wyrosną Ci świeże zioła, idealne do przyprawienia smacznych i zdrowych posiłków.

Zasadź ołówek w małej doniczce z żyzną ziemią. Umieść ją w miejscu nasłonecznionym i podlewaj odpowiednią ilością wody. Już wkrótce wyrosną Ci w domu świeże zioła. Odkrywanie piękna w małych rzeczach jest ważne.

Kod produktu : SPR0001
  • Usługa kurierska GLS - 14,99 zł (dostawa do 3 - 7 dni roboczych od momentu nadania)
  • Wysyłka gratis ponad 125 zł

Dopłata za płatność za pobraniem 5 zł.


Jeżeli towar nie pasuje lub nie spełnia Twoich oczekiwań, możesz go bezproblemowo zwrócić do 100 dni. W odpowiedzi wyślemy Ci inny rozmiar (po raz drugi nie zapłacisz za przesyłkę) albo dokonamy zwrotu pieniędzy na konto bankowe.

Do wymiany / zwrotu przyjmujemy tylko nieprany i nienoszony towary z oryginalnymi metkami.Ze względów higienicznych nie akceptujemy zwrotów bielizny (bokserki, szorty, figi, itp.), strojów kąpielowych, skarpetek, maseczki.

Navštívili ste