Drobne od Dedoles dla WHO

Ze względu na sytuację występowania pandemii koronawirusa tymczasowo zmieniliśmy cel naszej zbiórki, aby w okresie od 16 marca do 31 maja 2020 wesprzeć fundusz Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) na bardziej skuteczną walkę z pandemią. Wspólnie przekazaliśmy 55 830 € (246,772.51 zl), za co bardzo Wam dziękujemy.


Pandemia Covid-19 zaskoczyła wszystkich. W Dedoles też musieliśmy podjąć pewne kroki w związku z zaistniałą sytuacją.

Między innymi zmieniliśmy przeznaczenie środków zbieranych w ramach programu Drobne od Dedoles. W normalnych warunkach klienci naszego sklepu podczas zapłaty za zamówienie mogli przekazać drobną kwotę na sadzenie drzew. Jednak ze względu na sytuację postanowiliśmy czasowo zmienić cel tej zbiórki. Dedoles działa już w ponad 20 krajach europejskich, więc uznaliśmy, że dobrym pomysłem będzie przekazanie w całości tych środków Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) na walkę z pandemią. Nawet podwoiliśmy zebraną kwotę.

Przydatne informacje:

Dostawa towarów
Twoją przesyłkę dostarczymy przez kuriera prosto do drzwi Twojego domu. Ze względów ostrożności tymczasowo wycofaliśmy możliwość odbioru towarów osobiście z poszczególnych oddziałów.


Jak przygotować się do odbioru przesyłki?
Zalecamy, abyście, podczas odbierania przesyłki, mieli na twarzy maskę. Pamiętajcie o umyciu rąk po odebraniu przesyłki. Zalecamy również wybranie przedpłaty przy składaniu zamówienia, aby jak najszybciej odebrać przesyłkę i zminimalizować kontakt z inną osobą.
Zwroty i reklamacje
Wielu naszych pracowników pozostało w domu ze swoimi dziećmi. Dlatego może się zdarzyć, że Twoje reklamacje i zwroty zostaną przetworzone później niż zwykle. Dlatego też, przedłużyliśmy czas na zwrot towaru do 100 dni.

Bezpieczeństwo naszych pracowników
Wszystkim, którym obowiązki służbowe to umożliwiają, pozwoliliśmy na pracę z domu. Zwiększyliśmy prewencyjne środki higieny podczas pracy w magazynie, a także zwiększyliśmy intensywność czyszczenia oraz dezynfekcji miejsc pracy.


Życzymy wszystkim dużo zdrowia, siły i optymizmu. Razem to przetrwamy.

Wasz Zespół Dedoles