Nasze wartości

Samorealizacja.

U nas każdy znajdzie coś dla siebie wyrażającego jego pasje oraz prawdziwe JA.

Satysfakcja.

Wszystko, co robimy w Dedoles motywowane jest chęcią usatysfakcjonowania naszych klientów, pracowników, dostawców i partnerów biznesowych. Każdy klient jest naszym najważniejszym klientem i dla jego zadowolenia zawsze dajemy z siebie 100%.

Oryginalność.

Oferujemy tylko ubrania i prezenty o oryginalnym wzornictwie, które jednocześnie charakteryzuje wysoka jakość i funkcjonalność.

     

Rozwój.

Staramy się wciąż wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów. Nie trzymamy się status quo, uwielbiamy próbować nowych rzeczy i szukać nowych rozwiązań, aby zapewnić Ci najlepsze i najbardziej oryginalne wrażenia z zakupów. Kiedy połączy siły wiele osób, którym zależy na dbałości o środowisko naturalne, przyrodę i przyszłe pokolenia, powstaje ogromna energia do rozwoju i ulepszeń. Dlatego szanujemy wszystkich naszych klientów, pracowników i partnerów.


     

Historie.

Zakupy w Dedoles sprawią Ci nie tylko przyjemność, ale także satysfakcję z dobrego uczynku. Za każdym produktem kryje się historia, która czyni go wyjątkowym. Jeśli chcesz przyczynić się do ochrony środowiska, wspierać lokalną produkcję czy też nieść pomoc zwierzętom w schronisku (a może wszystko razem?), wybierz w naszym sklepie jeden z produktów zmieniających świat na lepsze.