Nasza filozofia

Nie jesteśmy obojętni…

Dedoles powstało dla pokolenia ludzi, któremu zależy na jakości tego, co na siebie zakłada. Jednocześnie nie jest im obojętna przyszłość naszej planety. Kupując nasze produkty, Klienci wspierają uczciwych producentów, którzy sprawiedliwie wynagradzają pracowników oraz dbają o dobro społeczności, w obrębie której działają.

Według specjalistów, jeśli dzisiejszy wzrost tempa konsumpcjonizmu pozostanie niezmieniony, do roku 2050 będziemy potrzebować aż sześć Ziemi. 75% wszystkich odpadów stanowią plastiki, a my nie chcemy, aby plastikowe butelki kończyły swój żywot w oceanie lub łańcuchu pokarmowym. Uważamy, że lepiej wykorzystać je powtórnie, by stworzyć gustowne torebki.

Zależy nam na zdrowiu obywateli. Szkodliwe substancje przenikające do powietrza, rzek i oceanów pochodzą głównie z produkcji przemysłowej. Dlatego poszukujemy produktów, które nadają się do recyklingu lub wyprodukowane są z materiałów nadających się do recyklingu. Ważny jest również zrównoważony proces ich powstawania. Wspieramy produkcję ręczną, ponieważ nie zanieczyszcza powietrza szkodliwymi substancjami i emisjami.

Wiemy, że nie jest w naszej mocy rozwiązanie wszystkich globalnych problemów tego świata, jednak jesteśmy też świadomi, że nasze czyny i decyzje mają wpływ na wiele spraw. Kupując nasze produkty, każdy Klient staje się częścią inicjatywy, której celem jest uczynienie świata lepszym miejscem do życia.

Cenimy Twoją wyjątkowość…

Dedoles jest szczególny, ponieważ łączy szczególnych ludzi - pracowników, klientów,  naszych zwolenników i partnerów biznesowych. Dedoles posiada wyjątkowe portfolio, ponieważ nie ma w nim miejsca na produkty, które by w jakikolwiek sposób szkodziłyby ludziom lub przyrodzie. W tej  kwestii nie idziemy na kompromisy.

Szanujemy człowieka wraz ze wszystkimi jego potrzebami, staramy się rozumieć, przewidywać i spełniać potrzeby naszych klientów - także te, które nie zostały wypowiedziane. Wszystkie produkty zostały starannie wyselekcjonowane w taki sposób, aby trafiły do nas jedynie te najwyższej jakości oraz najbardziej oryginalne, które pozwolą Ci wyrazić swoją wyjątkowość.

Nasza wizja i obietnice

Ambicją Dedoles jest połączyć uczciwych producentów oryginalnych i trwałych produktów. Pragniemy oferować naszym Klientom jedynie artykuły wysokiej jakości, które sprawią im nie tylko radość, ale i poczucie satysfakcji z uczestnictwa w szlachetnej misji.  

Nieustannie staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów oraz wspierać ich różnorodność i potrzeby. Ponieważ wiemy, że indywidualność czyni świat pięknym.