Nasza filozofia

Zależy nam…

Dedoles powstało dla pokolenia ludzi, którym zależy na jakości tego, co noszą. Zarazem nie jest im obojętna przyszłość naszej planety. Kupując nasze produkty, Klienci wspierają uczciwych producentów, którzy sprawiedliwie wynagradzają pracowników oraz dbają o dobro społeczności, w obrębie której działają.

Według specjalistów, gdyby dzisiejszy wzrost tempa zużycia pozostał niezmienny, do roku 2015 potrzebowalibyśmy aż sześć Ziemi. 75% wszystkich odpadów stanowią plastiki, a my nie chcemy, by plastikowe butelki kończyły swój żywot w oceanie lub łańcuchu pokarmowym. Uważamy, że lepiej wykorzystać je powtórnie, by stworzyć gustowne torebki.

Zależy nam na zdrowiu obywateli. Szkodliwe substancje przenikające do powietrza, rzek i oceanów pochodzą głównie z produkcji przemysłowej. Dlatego poszukujemy produktów, które są recyklowalne lub wyprodukowane z recyklowalnych materiałów. Ważny jest również zrównoważony proces ich powstawania. Wspieramy produkcję ręczną, ponieważ nie zanieczyszcza powietrza szkodliwymi substancjami i emisjami.

Wiemy, że nie jest w naszej mocy rozwiązanie wszystkich globalnych problemów tego świata, jednak jesteśmy też świadomi, że nasze czyny i decyzje mają wpływ na wiele rzeczy. Kupując nasze produkty, każdy Klient staje się częścią inicjatywy, której celem jest uczynienie świata lepszym miejscem do życia.

dedoles filozofia

Cenimy Twoją wyjątkowość…

Dedoles jest szczególny, ponieważ łączy szczególnych ludzi - pracowników, klientów,  naszych zwolenników i partnerów biznesowych. Dedoles posiada wyjątkowe portfolio, ponieważ nie ma w nim miejsca na produkty, które by w jakikolwiek sposób szkodziły ludziom lub przyrodzie. W tej  kwestii nie idziemy na kompromisy.

Szanujemy człowieka wraz ze wszystkimi jego potrzebami, staramy się rozumieć, przewidywać i spełniać pragnienia naszych klientów - także te, które nie zostały wypowiedziane. Wszystkie produkty zostały starannie wyselekcjonowane tak, by trafiły do nas jedynie te najwyższej jakości oraz najbardziej oryginalne, które pozwolą Ci wyrazić swoją wyjątkowość.

Nasza wizja i przyrzeczenie

Ambicją Dedoles jest połączyć uczciwych producentów oryginalnych i trwałych produktów. Pragniemy oferować naszym Klientom jedynie artykuły wysokiej jakości, które sprawią im nie tylko radość, ale i poczucie satysfakcji z uczestnictwa w szlachetnej misji.  

Nieustannie staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów oraz wspierać ich różnorodność oraz potrzeby. Ponieważ wiemy, że indywidualność czyni świat pięknym.