Drobne od Dedoles dla WHO

Ze względu na sytuację występowania pandemii koronawirusa tymczasowo zmieniliśmy cel naszej zbiórki, aby w okresie od 16 marca do 31 maja wesprzeć fundusz Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) na bardziej skuteczną walkę z pandemią. Wspólnie przekazaliśmy 256 585,21 zloty, za co bardzo Wam dziękujemy.


Drodzy Klienci, ponieważ zdrowie jest dla nas najważniejsze, a teraz ważniejsza niż kiedykolwiek jest jego ochrona, podjęliśmy szereg działań w celu ochrony Ciebie i naszych współpracowników.

Dostawa towarów
Twoją przesyłkę dostarczymy przez kuriera prosto do drzwi Twojego domu. Ze względów ostrożności tymczasowo wycofaliśmy możliwość odbioru towarów osobiście z poszczególnych oddziałów.


Jak przygotować się do odbioru przesyłki?
Zalecamy, abyście, podczas odbierania przesyłki, mieli na twarzy maskę. Pamiętajcie o umyciu rąk po odebraniu przesyłki. Zalecamy również wybranie przedpłaty przy składaniu zamówienia, aby jak najszybciej odebrać przesyłkę i zminimalizować kontakt z inną osobą.


Zwroty i reklamacje
Wielu naszych pracowników pozostało w domu ze swoimi dziećmi. Dlatego może się zdarzyć, że Twoje reklamacje i zwroty zostaną przetworzone później niż zwykle. Dlatego też, przedłużyliśmy czas na zwrot towaru do 100 dni.


Drobne Dedoles
Ze względu na sytuację występowania pandemii koronawirusa tymczasowo zmieniliśmy cel naszej zbiórki, aby w okresie od 16 marca do 31 maja wesprzeć fundusz Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) na bardziej skuteczną walkę z pandemią. Wspólnie przekazaliśmy 246,772.51 zl, za co bardzo Wam dziękujemy.


Bezpieczeństwo naszych pracowników
Wszystkim, którym obowiązki służbowe to umożliwiają, pozwoliliśmy na pracę z domu. Zwiększyliśmy prewencyjne środki higieny podczas pracy w magazynie, a także zwiększyliśmy intensywność czyszczenia oraz dezynfekcji miejsc pracy.

Będziemy Cię informować o dalszych działaniach.


Życzymy wszystkim dużo zdrowia, siły i optymizmu. Razem to przetrwamy.

Wasz Zespół Dedoles