Dlaczego warto kupować u nas

10 powodów, dla których warto kupować na Dedoles.pl

  1. Nie jesteśmy jedynie sklepem internetowym, staramy się zbliżać ludzi do przyrody, czyniąc społeczeństwo lepszym. Przeczytajcie więcej o naszej filozofii tu.

  2. Nasze koszulki i bluzy posiadają certyfikat Oeko-tex, są wolne od szkodliwych chemikaliów i mają dużą wytrzymałość. W pełni ekologicznym produktem są również torby na zakupy marki ECOZZ - wyprodukowane z butelek PET.

  3. Twoje zdanie ma dla nas znaczenie. Często pytamy naszych Klientów o opinię korzystając z kwestionariusza. Obecni Klienci wyrażają zadowolenie w 95%.

  4. Jeżeli koszulka lub bluza z jakiegoś powodu nie będzie Ci odpowiadać, bez problemów dokonamy jej wymiany na inną. Koszty drugiej wysyłki pokrywamy my.

  5. U nas znajdziesz jedynie oryginalne produkty, żadnych podróbek.

  6. W przypadku każdego zamówienia od 125 zł zapewniamy darmową wysyłkę.

  7. Na naszym Facebooku każdego dnia publikujemy dla Ciebie pozytywne wiadomości  - dlatego mamy już ponad 311 000 fanów :-)

  8. Mamy najszerszą ofertę i najlepsze ceny. Jeśli gdziekolwiek indziej znajdziesz któryś z naszych produktów w niższej cenie, udzielimy Ci rabatu. Wystarczy nam o tym napisać.

  9. Nieustannie dodajemy nowe unikatowe produkty. Ostatnio pojawiła się Kolekcja 2018 oraz Kolekcja metalowa i gotycka. W przygotowaniu jest mnóstwo kolejnych ciekawych produktów. :-)

  10. Po dokonaniu zakupu każdy Klient otrzymuje kod rabatowy, który może wykorzystać podczas ponownej wizyty w naszym sklepie. Radości nigdy za mało, a my wierzymy, że zasada ta sprawdza się również w odniesieniu do naszych ciekawych produktów. ☺